okayworks.pl

Zadbaj o swoją firmę w czasie kryzysu

JESTEŚMY dla wsparcia twojej firmy - rozwiązujemy kryzysy twoich pracowników

ANTY-mobbing - jak zapobiegać prześladowaniom

Szkolenie dla pracodawców, którzy chcą zapobiec dużemu kryzysowi w swojej firmie.

Śmierć pracownika, restrukturyzacja, masowe zwolnienia

śmierć pracownika w zakładzie pracy

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci rozwiązać kryzysy Twoich pracowników. Oferta dla świadomych pracodawców.

Zanim ogień zgaśnie. Trening zapobiegający wypaleniu zawodowemu

Klasyfikacja chorób już wkrótce obejmie także wypalenie zawodowe. Sprawdź jak wzmocnić, zmotywować zespół i nie stracić pracownika!

Wyraź siebie pełnym głosem – warsztat z logopedą i trenerem emisji głosu. Poznasz jaki wpływ na Twój sposób wypowiadania się, ma prawidłowa postawa i oddech. Poznasz lepiej swój głos, swoje ciało i swoje możliwości. Staniesz się pewniejszy siebie, a wystąpienia publiczne nie będą wzbudzać lęku.

Dowiesz się jak efektywnie zarządzać swoim czasem, jak prawidłowe zarządzanie czasem wpływa na Twoją równowagę życiową, wzmocnisz motywację do wprowadzenia zmian.

Inteligencja Emocjonalna i radzenie sobie ze stresem

Zwiększysz świadomość emocjonalną, empatię w codziennym życiu, nauczysz się zarządzać swoimi emocjami i budować wartościowe relacje z innymi.

Komunikacja Transformująca - trening komunikacji w zespole

Wdrożenie Komunikacji Transformującej w zespole i organizacji powoduje wzrost samodzielności i zaangażowania pracowników.
 
Rośnie poziom satysfakcji klientów i ich lojalność wobec firmy.

Coaching dla zespołu w Twojej firmie

Realizujemy grupowy coaching dla Twojego zespołu – aby wzmocnić team, poprawić komunikację i znaleźć rozwiązania dla pojawiających się przeszkód w płynnej wspłópracy.

Szkolenia dla Twojego zespołu

W czasie szkoleń będziemy poruszać między innymi tematykę dotyczącą problemów komunikacyjnych. To one są często powodem generującym szereg innych problemów. Jeśli nie jesteśmy w stanie ze sobą rozmawiać i odpowiednio przekazywać informacji, może wówczas dojść do niepotrzebnych spięć. Kolejny problem, który bardzo często pojawia się u bardzo wielu osób, to brak motywacji do pracy. Skupimy się na jego przyczynach. Dla jednych wynika on ze stresu, a dla innych problemem jest zbyt wiele obowiązków zawodowych, czy nieodpowiednie warunki w miejscu zatrudnienia. Wiemy, jak ważna w dzisiejszych czasach jest umiejętność pracy pod presją czasu, czy umiejętność radzenia sobie ze stresem, dlatego porozmawiamy, jak sobie z tym radzić.

Skorzystanie z naszych szkoleń dla firm przynosi wymierne korzyści, jak lepsza atmosfera w pracy, organizacja, komunikacja, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych i zwiększenie motywacji. 

Warto poznać najnowsze techniki radzenia sobie z wyżej wymienionymi problemami, które przecież dotykają wcześniej czy później każde miejsce pracy. Wpływają one na sytuację finansową firmy i jej ogólny wizerunek. Pamiętajmy, że zadowolona załoga jest podstawą zdrowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Najbardziej efektywny zespół pracowników to ten, który radzi sobie ze stresem, wypaleniem zawodowym lub brakiem motywacji. Wybór odpowiedniego szkolenia dla firm jest w tym miejscu kluczowy. Wzmacnianie inteligencji emocjonalnej, budowanie asertywności, radzenie sobie ze stresem, a także nabywanie innych kompetencji, które przydadzą się zarówno grupie, jak i pojedynczemu pracownikowi jest niezwykle ważne.

Szkolenie dla firm to jedna z lepszych inwestycji, jakie można podjąć, mając na celu rozwój firmy.

Szukasz czegoś innego? Masz konkretne potrzeby? Napisz do nas, aby otrzymać propozycję szkolenia skrojonego na miarę!