okayworks.pl

Kursy i szkolenia dla psychologów i innych specjalistów

JESTEŚMY DLA NAUCZYCIELI, PEDAGOGÓW, PSYCHIATRÓW, TERAPEUTÓW - ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI!

Sprawdź aktualne szkolenia dla psychologów

Czego nauczysz się na szkoleniach dla psychologów?

Jeśli jesteś psychologiem, chcesz poszerzyć swoje kompetencje i być może powiększyć swoją działalność o nowe terapie, warto skorzystać z kursów dla psychologów, które organizujemy. 

Jako psycholog nauczysz się między innymi, jak pracować z osobami po traumach. Po treningu emisji głosu będziesz wiedział, w jaki sposób mówić, aby skupić na sobie uwagę innych. Liczy się nie tylko dykcja, czy ton głosu, ale wiele innych czynników. Szkolenia dla psychologów w Okay prowadzone są nie tylko przez psychologów, coachów, ale też logopedę i trenera emisji głosu. Zaopiekujemy się Tobą w pełni!

Szkolenia dla psychologów prowadzimy, kładąc nacisk na praktyczny aspekt działania w nagłych sytuacjach zagrożenia zdrowia, a także w sytuacji długotrwałych skutków posttraumatycznych, takich jak zaburzenia emocjonalne, zaburzenia dysocjacyjne, zaburzenia osobowości.

Pamiętaj, ważne jest, aby nie stać w miejscu, tylko się rozwijać! W tym celu możesz zapisać się i wziąć udział w kursach dla psychologów. My też stawiamy na rozwój, dlatego, że im więcej potrafimy, tym lepiej pomagamy naszym pacjentom!

Zachowania autodestrukcyjne u dzieci i młodzieży - Webinar dla terapeutów, nauczycieli i rodziców

Szkolenie prowadzone przez psychotraumatolog Maję Pisarek, która w swoim gabinecie na co dzień pracuje z pacjentami suicydologicznymi. Sprawdź jakie sytuacje powinny Cię zaniepokoić, jak wesprzeć młodego człowieka w domu, w szkole, w gabinecie.

Praca z młodzieżą zagrożoną samobójstwem

Szkolenie to przybliża tematykę myśli samobójczych i ich etapów, wyjaśnia, jak reagować w sytuacjach zagrożenia i obala mity dotyczące samobójstw, traktuje też o depresji młodzieńczej i utajonej. Kurs skierowany do rodziców i specjalistów.

Przemoc domowa w ujęciu prawnym i psychologicznym

Webinar z prokurator i psychotraumatolog, Agnieszką Gorczyńską. Ofiary przemocy domowej są częstymi pacjentami gabinetów terapeutycznych. Warto wiedzieć, co możemy zrobić, jakie są formy pomocy pozapsychologicznej. 

Rodzice w kryzysie. Jak odnaleźć i wzmocnić siebie, gdy życie nie jest prostą ścieżką wśród kwitnących łąk?

Każdy rodzic na swej drodze napotyka problemy i wyzwania, które nie zawsze udaje się z łatwością pokonać. Często pojawia się wtedy kryzys psychiczny uniemożliwiający działanie. Z kursu dowiesz się czym jest ów kryzys i jak wpływa na ciało oraz umysł. Poznasz skuteczne strategie rozwiązywania problemów i wzmocnisz siebie.

Ratunku! Moje dziecko się złości!

Twoje dziecko się złości a Ty czujesz się bezsilny?
A może reagujesz na złość dziecka krzykiem albo jeszcze większą złością?
Chcesz zrozumieć co może kryć się pod złością?
Chcesz nauczyć swoje dziecko regulacji emocji?

Pakiet szkoleń dla psychologów, psychoterapeutów, pedagogów

We współpracy z naszymi specjalistami, przygotowaliśmy pakiet szkoleń – aspekty prawne opieki psychologicznej, alienacja rodzicielska, trauma, praca z młodzieżą zagrożoną samobójstwem – sprawdź cały pakiet!

Wprowadzenie do coachingu jako metody wspierającej w zmianie

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest, a czym nie jest coaching i czy w Twoim rozwoju jako psychologa, nauczyciela, pedagoga będzie Ci z nim po drodze – zapraszamy na to szkolenie.

Jak to działa?

Wybierz szkolenie

Wykup dostęp

Rozpocznij kurs

JESTEŚMY także dla wsparcia twojej firmy - coaching, wzmocnienie zespołu, skuteczniejsza komunikacja, praktyczne wskazówki dla pracodawcy i pracowników. Stworzymy dla ciebie szkolenie na miarę!