okayworks.pl

Rodzice w kryzysie. Jak odnaleźć i wzmocnić siebie, gdy życie nie jest prostą ścieżką wśród kwitnących łąk?

Kryzys to w ostatnim czasie wszechobecne słowo odmieniane przez wszystkie przypadki. Pandemia COVID-19 wpłynęła na nasze życie i poczyniła w nim wiele zamieszania. W sposób szczególny dotknęła wielu rodziców, którzy poza wszystkimi niedogodnościami zawodowymi, zdrowotnymi i prywatnymi podjęli ogromny wysiłek zadbania o swoje dzieci, ich edukację, samopoczucie i rozwój.

Jeśli słowa „mam dość, chyba mam kryzys” nie są Ci obce – ten warsztat jest dla Ciebie!

rodzice w kryzysie

Jak będzie przebiegało to spotkanie?

Na webinarze:​

  • dowiesz się, czym jest kryzys psychologiczny;
  • zrozumiesz, jak na kryzys reaguje Twoje ciało i Twój umysł;
  • odkryjesz swój indywidualny styl reagowania na kryzys;
  • poznasz 3 strategie radzenia sobie z kryzysem;
  • wzmocnisz swoją motywację do właściwego zadbania o siebie w trudnych chwilach.

Termin: wkrótce!

Koszt warsztatu

89 zł / osoba

Warsztat stacjonarny - ul. Warszawska 57, Legionowo

spotkanie poprowadzi

Joanna Płuciennik

Trenerka, pedagog, andragog, coach kryzysowy i lifecoach

Ukończyła andragogikę na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowe Studia Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i Akademię Coachingu Kryzysowego. Jest jednym z niewielu w Polsce certyfikowanym coachem kryzysowym, a także członkinią-założycielką Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.
 
Współautorka wyjątkowej książki „Coaching w sytuacji kryzysu. Jak przekuć trudności w dobre doświadczenie?”. To poradnik dla każdego, kto chce pokonać kryzys i poprawić swoje życie.
 
Jej sercu bliska jest problematyka kryzysu psychologicznego. Zjawisko to jest obecnie niezwykle powszechne i odciska piętno na codzienności wielu ludzi. Jako coach kryzysowy specjalizuje się szczególnie w tym obszarze, wspierając ludzi, którzy tak często pozbawieni są wsparcia nawet ze strony swoich najbliższych. Pomaga odnaleźć siebie w trudnej sytuacji, poukładać relacje w rodzinie i poza nią, a także znaleźć siłę i motywację oraz dostępne opcje pokonania nadarzających się trudności.