okayworks.pl

Wprowadzenie do coachingu jako metody wspierającej w zmianie - praktyczny warsztat dla psychologów, pedagogów i nauczycieli

Coaching stał się ostatnio niezwykle modny. W przestrzeni publicznej nie ustaje dyskusja nad tym, czy jest potrzebny, pomocny, czy wspiera rozwój czy jest tylko kolejnym biczem w ręku szefów służącym do zwiększania efektywności pracowników. Tymczasem zawód coacha wybiera coraz więcej ludzi – niejednokrotnie całkiem niesłusznie nazywając coachingiem swoją usługę, która w rzeczywistości z tą metodą nie ma nic wspólnego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest, a czym nie jest coaching i czy w Twoim rozwoju jako psychologa, nauczyciela, pedagoga będzie Ci z nim po drodze – zapraszamy na ten webinar.

Jakie korzyści przyniesie Ci ten warsztat?

Podczas tego webinaru, w kameralnej grupie warsztatowej:

  • dowiesz się, czym jest a czym na pewno nie jest coaching

  • dowiesz się, jak odróżnić coaching od innych metod wspierania rozwoju 

  • poznasz podstawową strukturę sesji coachingowej

  • dowiesz się, jakich narzędzi używa coach

  • dowiesz się, w jaki sposób wzbogacić swój warsztat o  narzędzia coachingowe w swojej codziennej pracy z drugim człowiekiem

  • dowiesz się, jakie są rodzaje coachingu i czym właściwie się od siebie różnią

Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowym terminie szkolenia jako pierwszy!

Koszt webinaru

89 zł / osoba

Opinie uczestników szkolenia

„Super prowadząca. Ciekawy temat. Pogłębiłam wiedzę na ten temat.”

„Wspaniałe szkolenie. Bardzo dziękuję. Szkoda, że czas tak szybko płynie”

spotkanie poprowadzi

Joanna Płuciennik

Trenerka, pedagog, andragog, coach kryzysowy i lifecoach

Ukończyła andragogikę na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowe Studia Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i Akademię Coachingu Kryzysowego. Jest jednym z niewielu w Polsce certyfikowanym coachem kryzysowym, a także członkinią-założycielką Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.
 
Współautorka wyjątkowej książki „Coaching w sytuacji kryzysu. Jak przekuć trudności w dobre doświadczenie?”. To poradnik dla każdego, kto chce pokonać kryzys i poprawić swoje życie.
 
Jej sercu bliska jest problematyka kryzysu psychologicznego. Zjawisko to jest obecnie niezwykle powszechne i odciska piętno na codzienności wielu ludzi. Jako coach kryzysowy specjalizuje się szczególnie w tym obszarze, wspierając ludzi, którzy tak często pozbawieni są wsparcia nawet ze strony swoich najbliższych. Pomaga odnaleźć siebie w trudnej sytuacji, poukładać relacje w rodzinie i poza nią, a także znaleźć siłę i motywację oraz dostępne opcje pokonania nadarzających się trudności.