okayworks.pl

Maja Pisarek
 
Człowiek został wyposażony w umysł, który ma mu pomagać w prawidłowym rozwoju i dbaniu o siebie. To w nim właśnie jest świadomość, która dla jednych jest czymś naturalnie dostępnym, dla innych jednak jeszcze nie odkryty zakamarek umysłu.
 
Samoświadomość pomaga nam się rozwijać, budować samoocenę, poczucie wartości. To w jaki sposób jesteśmy ze sobą w kontakcie gwarantuje nam zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne.
 
Zapraszam Państwa w podróż do wnętrza siebie, do poznania swojego wnętrza, odczuć, doznań, ciała.
Dzięki tej wiedzy zwiększą Państwo swoją odporność psychiczną, wpłyną na samorozwój, uwolnią emocje.
 
Webinar skierowany jest do wszystkich osób, które chcą świadomie wpływać na swój rozwój. Ale także dla tych, którzy nie umieją odpoczywać, mają problem z wirującym natłokiem myśli, często czują poczucie winy lub wstyd w codziennych sytuacjach. Dla wszystkich, którzy czują się zbyt mocno związani z oceną innych, a za mało mają zaufania do siebie samego.
 
Webinar poprowadzi Maja Pisarek – Psycholog, psychotraumatolog, właścicielka Poradni Zdrowia Psychicznego Okay Psycholodzy i Terapeuci w Legionowie.
Absolwentka SWPS na kierunku psychologia kliniczna, Szkoły wyższej Bogdana Jańskiego na kierunku pedagogika oraz Uniwersytetu Gdańskiego z kierunkiem psychotraumatologia, gdzie aktualnie wykłada.
Na co dzień pracuje z młodzieżą i dorosłymi zmagającymi się ze skutkami traumy zarówno prostej jak i złożonej. Pomaga w wychodzeniu z depresji, zaburzeń lękowych oraz wszelkich zaburzeń afektywnych.
Osoba z ogromną charyzmą, zarażająca uśmiechem, doświadczony i aktywny szkoleniowiec.
 
KOSZT: 49 PLN